Morský kolagén - Inca Collagen 90g (30 vrecúšok)

 
 
 

Morský kolagén - Inca Collagen 90g (30 vrecúšok)

1600
Inca Collagen je výživový doplnok s obsahom 100% čistého morského Bio-Aktívneho kolagénu bez prísad. Inca Collagen je výnimočný kolagén, ktorý ovplyvňuje bunkovú obnovu a regeneráciu kolagénových vlákien.

Vaša cena: 37,50 € bez DPH
45,00 € s DPH
 

Morský kolagén -  je vyrábaný z morských rýb najmä zo žraloka.  Účinne viaže vodu, zabraňuje vysychaniu pokožky. Výskyt alergií je zriedkavý. 

Morský kolagén je proteín extrahovaný z kože, kostí, plutiev a šupín morských rýb, predovšetkým žraloka, tresky a lososa. Je šetrným spôsobom zbavený rybieho zápachu pri zachovaní nutričnej hodnoty. Rybí kolagén má vynikajúcu biologickú dostupnosť, t.j. rýchlosť akou sa kolagén vstrebáva do tela po jeho požití.

Čistý morský kolagén je bohatý na mnohé peptidy, hlavne na:

HYDROXYPROLÍN je najdôležitejšia zložka pre produkciu kolagénu v bunkách

ARGINÍN pomáha stimulovať imunitný systém

ALANÍN dodáva energiu do svalových tkanív, mozgu a centrálneho nervového systému a posilňuje imunitný systém

GLYCÍN spúšťa uvoľňovanie kyslíka potrebného pre proces tvorby buniek

Pre maximálne využitie kolagénu v tele človeka potrebujeme aj ďalšie živiny, ako sú: zinok, vitamín B6, vitamín C, chróm a mangán. Tiež sú potrebné minerály: vápnik, horčík, fosfor a oxid kremičitý. 
 

 

Inca Collagen je výživový doplnok s obsahom 100% čistého morského kolagénu bez prísad. Má výhodnú formu, pretože prášok je rozpustný v tekutine, ktorú je možné bez problémov vypiť.
 

Obsah 1 vrecúška: 3 g hydrolyzovaného kolagénu

Zloženie výrobku: hydrolyzovaný kolagén z rýb

Zloženie 1 vrecúška (3g):

Kolagén typ I: 80.0 %
Kolagén typ II: 19.5 %
Kolagén typ III: 0.5 %

Odporúčané dávkovanie:

1 vrecúško (3 g) 1× denne. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Použitie:

Obsah 1 vrecúška (3 g) rozmiešajte v 200-300 ml pitnej vody, ovocného džúsu, mlieka alebo iného nápoja a vypite. Pri miešaní v tekutinách prášok nasypte do suchej nádoby a následne zalejte tekutinou.

Upozornenie:

Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nie je vhodný pre deti a tehotné ženy. Ukladajte mimo dosahu malých detí! Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri teplote +4 až +25°C, chráňte pred vlhkom, priamym slnečným žiarením a sálavým teplom.

Hmotnosť obsahu: 90 g (30 vrecúšok)