Olej tekvicový s aktívnym organicky viazaným jódom 250 m

 
 
 

Olej tekvicový s aktívnym organicky viazaným jódom 250 ml, FORTUNA VITAE

Organicky viazaný aktívny jód v tekvicovom oleji. Podpora činnosti štítnej žľazy, metabolizmu. Má protirakovinové účinky.
Dodacia lehota
Na sklade: 3

Vaša cena: 41,67 € bez DPH
50,00 € s DPH
 
Nedostatok jódu v našom organizme spôsobuje fyziologické komplikácie a nastupujúce civilizačné choroby, ako je ateroskleróza, infarkt, cukrovka, osteoporóza, chronická únava, psychické problémy, nadváha - obezita, náhle chudnutie, nespavosť, pankreatitída, lámanie nechtov, problémy s pamäťou, hepatitída, rakovina hrubého čreva, ženské problémy (cysty, nádory na krčku maternice, prsníkoch a vaječníkoch), u mužov predovšetkým prostata, problém s potenciou a kardiovaskulárne ochorenia.
Na všetky spomenuté ťažkosti je výborným riešením tekvicový olej fortuna vitae s organicky viazaným jódom. Je vhodný pre deti aj dospelých, pre ľudí žijúcich a pracujúcich v strese. Je dôležitý pre ženy v staršom veku na všetky ženské problémy, vrátane menopauzy, ale tiež pre mužov pri andropauze, predchádza zápalu prostaty, prípadne ju pomáha ukľudňovať. Fortuna vitae olej v neposlednom rade upravuje metabolizmus, čím pomáha redukovať prípadnú nadváhu. Fortuna vitae je nápomocná pri prevencii proti rakovine.
Dostatočná úroveň jódu je dôležitá pre zdravý fyzický a mentálny vývoj dieťaťa počas tehotenstva a následne kojenia. 

Fortuna vitae reguluje: 
•  metabolizmus bielkovín, tukov, cukrov a minerálnych látok,
•  procesy detoxikácie produktov metabolizmu,
•  obnovu buniek a tkanív a fyziologickú výkonnosť organizmu.

Prírodný produkt fortuna vitae je unikátna forma organicky viazaného aktívneho jódu a je chránená patentom Úradu priemyselného vlastníctva SR.

 Fortuna Vitae
•  napráva funkcie štítnej žľazy
•  zabraňuje vzniku a rozvoja srdcovocievnych ochorení
•  je prevencia vzniku osteoporózy
•  podpora liečby pri osteoporóze (úprava až o 2 stupne)
•  spevňuje kostné tkanivo
•  zlepšuje zapojenie vápnika a fluóru do zubnej skloviny
•  zlepšuje metabolizmus
•  podporuje imunitný systém DávkovanieDospelí 5ml denne vypiť po jedle (5ml obsahuje 100 mikrogramov jódu - čo predstavuje 67% ODD – odporúčanej dennej dávky pre dospelých). Deti od 3 do 12 rokov 2,5 ml.

Preparát FORTUNA VITAE je možné brať pri hyper, ale aj hypoaktivite štítnej žľazy. V prípade užívania syntetických hormónov nahradzujúcich produkciu hormónov štítnej žľazy, je potrebné dávku znížiť o 25 µg cca týždeň po začatí užívania preparátu FORTUNA VITAE (denná dávka je 10ml = jedna polievková lyžica). Každý ďalší mesiac o ďalších 25 µg. Úprava funkcie štítnej žľazy je u každého iná. Väčšinou pomerne rýchla, ale ak sa necítite dobre, je znižovanie syntetického hormónu potrebné spomaliť. Po úplnom vysadení je ešte nutné užívať FORTUNA VITAE aspoň 1 mesiac. Až potom je možné prejsť na nižšiu dávku.

V deň odberu krvi na analýzu a 2 dni pred tým olej neužívať, lebo sa môžu skresliť výsledky rozboru (k horšiemu).