Projekty

 
 
 

 

Tvorenie s vami nás baví. Výsledkom toho sú nádherné projekty so zeleným priebehom. Ako všetky projekty prebiehali, nájdete v aktuálnych projektoch.

 
 

Uvítate našu spoločnosť pri tvorení ? Pozvite nás. Prídeme radi.

Máte predstavu, čo by ste chceli jesť, variť, vedieť, predávať? Pomôžeme vám zozelenieť.

Pracujú u vás ľudia so sedavým zamestnaním, pod tlakom a v strese? Chceli by ste do svojej firemnej každodennosti živé, zdravé občerstvenie a obohatiť si firemnú kuchynku o pár zelených potravín? Tvoríte vo svojom, máte predajničku, biopotraviny alebo centrum zdravia a potrebovali by ste pomôcť s prezentáciou produktov ľuďom, ktorí u vás nakupujú? Máte reštauráciu, čajovničku, či kaviareň a chceli by ste objaviť čaro chutných zdravých receptov zelenej kuchyne?

Ozvite sa nám smelo a bez rozpakov. Často pracujeme s našimi partnermi na projektoch podobného typu.

Viesť jasle, škôlku, detské alebo detské centrum v dnešnej dobe nie je jednoduché či už z hľadiska organizácie, hygienických požiadaviek, rovnako aj z hľadiska stravy. Vieme o tom svoje. Ale keď sa chce, ide všetko s ľahkosťou. Zobrali sme pod naše ochranné krídla smolenickú súkromnú škôlku Lienku a snažíme sa jej byť dobrým patrónom nielen v oblasti zelenej stravy. Či sa nám darí, opýtajte sa v škôlke sami. Ak máte otázky ohľadom tohto typu zariadenia, potrebujete pomôcť s jedálničkom, alebo ste len zvedaví na možnosti, ktoré je možné v tomto type zariadenia pre detičky poskytnúť, skúste sa nás opýtať. Neostanete bez odpovede.

Tí všímavejši určite zachytili náš partnerský program "zelená pre život so zelenými potravinami". Spoluprácou na tomto projekte odmeňujeme tých, ktorí v rámci svojho poslania i remesla napomáhajú ľuďom dosiahnuť fyzické i psychické zdravie, alebo majú podiel na tom, že sa ľudia v "svojej koži" cítia dobre. Sú nimi aj lekári pre deti i dospelých, zubári, terapeuti, ale aj tí, čo sa starajú o pohodu tela formou masáže, či kozmetiky.

Je mnoho ciest, ako sa o zelených potravinách dozvedieť. A je mnoho spôsobov, ako s nami zozelenieť. Vyberte si ten, ktorý vám bude sedieť najlepšie.