Partneri

 
 
 

 

Tí, čo nám stoja bok po boku, alebo sme ich predĺženou rukou v poslaní smerom k vám i naopak: naši obchodní i spriaznení partneri:

 

 
 

Predstavujeme vám tvorivosť našich partnerov:

Oficiálne u nás zastupujeme ako jediní zaujímavého českého výrobcu, ktorý predbehol dobu - spoločnosť LIFEFOOD, venujúci sa ručnej výrobe raw potravín (živej stravy) v bio kvalite. Jeho meno je známe v celej Európe.

Z jeho dielne u nás nájdete raw čokolády, tyčinky, placky, koláčiky, sušienky, zeleninové čipsy, marinované oriešky, sušené ovocie, superpotraviny, oriešky a sladidlá, koreniny, sladkosti a krémy i kopec iných vitariánskych dobrôt pre každého. Ak sa práve chystáte na cestu odhaľovania tajov surovej - živej stravy, nájdete u nás i na stránkach tohto výrobcu mnoho zaujímavých receptov, odporúčaní, kombinácií surovín a poznatkov o raw food - živej strave.

Stali sme sa zástupcom výnimočného výrobcu Hanny Marie Tomáškovej a jej diela: aromaterapie HANNA MARIA THERAPY, venujúca sa profesionálnej terapeutickej starostlivosti o ducha, dušu a telo v podobe éterických olejov pre vyváženie životnej energie. 

U nás z jej dielne nájdete čakrálnu energetickú aromaterapiu zostavenú podľa princípov 5 elementov, levanduľu prvej pomoci, prírodnú kozmetiku pre deti i dospelých, bylinné čaje, doplnkový sortiment v podobe aromalámp, keramických kociek, darčekov, omaľovánok, zaujímavých kníh, ktoré napísala sama. Jej tvorba je nápomocná deťom, dospelým i zvieratkám, v domácnostiach, masážnych a kozmetických salónoch, škôlkach, penziónoch, hoteloch, kúpeľoch, kdekoľvek, kde vôňa, byliny a aromaterapia majú svoje stále voňavé a liečivé miesto.

V našej každodennosti spolutvoríme s ľuďmi a ich firmami, ktoré sami vytvorili na základe jasných a transparentných jednoduchých pravidiel, čo nám dáva priestor na iný rozmer budovania vzťahov na báze pochopenia, príjemných tvorivých rozhovorov a vnímania ľudí a ich potrieb i špecifických podmienok. Každého nášho partnera vnímame ako výnimočného človeka, či bytosť a prináša nám do života vždy niečo nové rovnako ako ich produkty.

Celý článok...
 

Naši mediálni partneri

&