Novotiny - Odporúčame

 
 
  

Tento mesiac odporúčame ...

 

Ak vás zaujímajú rôzne prístupy k stravovaniu s rešpektom k prirodzeným zákonitostiam prírody a cyklov, (napríklad ak máte doma kalendár Krásna pani), alebo sa vám viac pozdáva prístup z hľadiska čínskej medicíny, ste na dobrom mieste a hľadáte dobre.

Na tejto polici našej špajze nájdete tie produkty, ktoré vám odporúčame už na základe našich skúseností a taktiež odporúčaní našich spriaznených dušičiek, venujúcich sa týmto súvislostiam už dlhé roky, píšucich a prispievajúcich na náš portál dá sa povedať dlhodobo a pravidelne. Prečítajte si o tom viac v regáliku Essencia pre dušu od Karpatských pecúchov. Pre niektorých bude prekvapením, ako strava počas jednotlivých mesiacov môže ovplyvniť zdravie a pohodu každého z nás. Keď si to prečítate, iste potom oceníte, že tieto produkty máte práve tu na jednej polici a na jednom mieste - a to práve tu.

Medzi inými vám budeme odporúčať aj nami vlastnoručne vyrobené produkty v našom zelenom ateliéri - kuchyni. Prečo? Nepoznajú obmedzenie, môžu ich jesť starí i mladí, zdraví i ľudkovia so zdravotným obmedzením. Sú v bio kvalite, bezlepkové, bez cukru a živé (raw). Chutia v každom ročnom období i počasí. Sú vyrábané nami zo srdca s odkazom pre srdce: to vaše.

Na zdravie.

 
 

Počas marca doprajte telu sirupy z Kláštornej officíny:  Šalvia, JablčníkRepík, či  Žihľava .

Nepodceňte ani príjem kvalitných esenciálnych kyselín olejov z vlašských orechov, ktorý prispieva k regenerácii žlčníka.

Prevenciu môžete zavŕšiť prírodným sladidlom z agáve, ktorý okrem žlčníka napomáha aj celému tráveniu.

 
 

Novotiny - Odporúčame

Výrobca: 
Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku: