prehľad zliav a akcií v HAPPYLIFE shope

 
 
 

Všetko o zľavách a akciách v HAPPYLIFE shope

V tomto rýchlom vyhľadávaní  pre zaneprázdnených sa ľahko zorientujete a nájdete zoznam všetkých zliav, ktoré si v HAPPYLIFE shope môžete dnes uplatniť. Rovnako pripájame aj odporúčané produkty na tento mesiac s ohľadom na naše skúsenosti, či skúsenosti našich prispievateľov.

Predtým, než sa rozhodnete nakupovať: preštudujte si prosím "pravidlá fungovania - ako u nás nakupovať", ktoré u nás platia. Vyhnete sa týmto krokom prípadným nedorozumeniam. Veríme však, že vaša prechádzka našou špajzou bude pre vás skôr príjemným prekvapením, než sklamaním a pravidlá fungovania, čo kde ako hľadať u nás v špajzi budú pre vás skôr prirodzené.

Keď už budete dostatočne informovaní o fungovaní nášho internetového obchodu, prípadne ste už naším stálym hosťom, odporúčame vám vždy pred nákupom nakuknúť do regálu Najnovšie zľavy pre vásJe fajn vedieť. že sa vám snažíme sprístupňovať to, čo sami doma používame, prípadne v ateliéri - zelenej kuchyni pre vás vyrábame za ľudské ceny bez preháňania, či zdierania. Sme za čisté transparentné pravidlá obchodu, hoc pre túto dobu nie veľmi typické gesto, ale z nášho pohľadu  potrebné i správne: vy aj my si to predsa zaslúžime. Dôvera za dôveru.

Zľavy u nás nájdete na čisté potraviny v podstate na každý deň v týždni a preto sa tešíme, že sa k vám bio raw bezlepkové i tradičné produkty môžu dostať do vašich špajzí bez väčších problémov, či nárokov na váš peniažkový mešec - ak budete mať o tovar úprimný záujem. Sme tu pre vás.

Máte dnes meniny? Všetko naj! Automaticky máte nárok na 5 % zľavu z nákupu v našej špajzi - HAPPYLIFE shope. 

 

 

Má sviatok, či mimoriadne výročie niekto z vašich blízkych a chceli by ste mu darovať niečo z našej špajze? Neviete, čo by mu chutilo? Nechajte to na ňom. Čoskoro nájdete u nás poukážku v určitej hodnote, za ktoré si môže váš oslávenec u nás nakúpiť sám heart.

 Stačí nás kontaktovať. Postaráme sa o Vás.

 

K zľavám bežným na tento deň, týždeň, mesiac, či dopredaj vám vieme ponúknuť nasledovné: 

 

Využite dopredaj tovarov z našej špajze so zľavou 30 %. Zoznam tovarov nájdete  tu:

 

 

Dnes nakupujete za menej - so zľavou 20 %. Zoznam produktov, na ktorý si zľavu môžete uplatniť nájdete tu.

 

 

Týždňová zľava vo výške 15 % vás čaká tu. Zľava je platná 7 dní od pondelka do nedele.

 

 

Ak si u nás urobíte rodinný nákup po výške 50 €, máte u nás nárok na 9 % zľavu.

Máte chuť na zmenu a  pripraviť niečo pod zub pre svojich blízkych za pomoci zelených potravín? Tých nájdete čochvíľa tu a pripojíme vám k nim aj náš odskúšaný recept  (rodinný košíček).

 

 

Prídete si po tovar k nám osobne? Dostanete 2 % zľavu z ceny objednávky. Termín návštevy si u nás dohodnite telefonicky, nakoľko nie sme maloobchodná predajňa. Chceme sa vám venovať, preto si nájdime na seba spoločne čas.

 

 

Mesačná akcia vás čaká tu.

 

 

Najnovšie príprastky tovaru v našej špajzi nájdete tu:

 

 

Produkty, ktoré vám tento mesiac odporúčame s ohľadom vplyv mesiaca, či prirodzeného rytmu prírody na naše telíčko, nájdete tu: 

 

 

Rodinné balenia v blízkej budúcnosti nájdete tu.

 

 

Máte záujem o gastro balenie ? Používate tieto suroviny na podnikateľské účely?Ste čajovňa, cafetéria, reštaurácia, či iná spoločnosť, prípadne SZČO? Riadne sa u nás zaregistrujte a čerpajte výhody veľkoobchodu. Máte právo tieto výhody užívať. Ozvite sa nám.

 

 

Ak máte záujem sledovať naše tvorenie aktívnejšie, sledujte naše tvorenie, recepty a pohľady na život so zelenými potravinami na facebooku.

HAPPYLIFE ľudkovia je skupina, kde sa dozviete každý deň niečo nové nielen o nás: od vás pre  vás, čo život prinesie.

 

S nami určite (aspoň na chvíľu) zozeleniete.