Terapia jedlom - Silvia Horecká

 
 
 
duse.jpg
 
 

Na tejto stránočke nájdete kontakty na všetky naše spriaznené duše, s ktorými nás spája porozumenie, či súznenie v tvorivosti. U týchto ľudkov i organizácií smelo hľadajte svoje odpovede na otázky, či sprievodcovskú radu na vašej ceste za splnením vašich snov.
 

 
 
Niekedy je samotná cesta cieľom

Ak ste čítavali naše riadky na Facebooku, riadky týchto ľudkov vám budú známe. Možno viac a možno menej.

Táto stránka je venovaná našim spriazneným dušičkám. Tu nájdete profily ľudkov, ktorí sa rozhodli  či už občas, alebo pravidelne zdieľať s vami veci z vlastnej skúsenosti, života, či prítomného okamihu. Sú to ľudia, ktorí sa v čase, keď sa pohrúžite do čítania stránok tohto portálu na chvíľu stanú sprievodcami na tej vašej cestičke životom a budú vám čítať svoj príbeh s rovnakou oddanou zanietenosťou, s akou to robievali vaši rodičia, keď ste boli ešte deťmi. V čase, keď rozprávky boli prirodzenou súčasťou vášho detského sveta a taktiež krajinou, kde zázraky mali svoje miesto.

 

Tieto príbehy ich rukou napísal sám život a každý z vás si v nich nájdete to, čo vás na tej vašej cestičke niekam posunie, možno prehovorí k vašej duši, alebo nájdete vďaka nim odpoveď na svoje vnútorné otázky. 

 

Dovoľte mi preto prestaviť vám tých, čo sa na túto púť s vami podujali s lampášikom v ruke:

 

 
 

Terapia jedlom - Silvia Horecká

Pracujem takmer pol života v gastronómii a v rámci tovaroznalectva somsa vývojom dostala až k naturopatii, fytoterapii a nutrigenomike. Moja cesta je hľadanie rovnováhy v oblasti výživy a poznávanie entity, ktorú nazývame pokrm každodenný :))

Terapia jedlom je vlastne postulát v mojom časovom úseku približne 10rokov...som presvedčená o vplyve výberu potravín na ľudský organizmus a preto zbieraním skúseností, informácií a neustálym vzdelávaním zostavujem stravovací koncept prospešný pre rôzne kategórie ,,stravníkov“ čerpajúci zo zdroja mediteránskej kuchyne, ázijskej a štandartného makrobiotického štýlu . V praxi vediem kurzy varenia spojené s oboznamovaním základov prevencie chorôb v stravovaní. Budem rada ak vás niečím inšpirujem.... receptom alebo myšlienkou k zmene bežnej rutiny nahádzania potravín do nákupného košíka k premyslenému výberu prospešnému pre vaše zdravie....

Silvia

[email protected]

http://horecka.wordpress.com

facebook: Terapia jedlom

navigácia svetom potravín:)... všetko o jedle aby nám bolo viac prospešné a menej ubližujúce,čítanie o tom čo kupovať,variť,ako a koľko jesť a čomu sa vyhnúť....