Natálka, Valika a Edo Polakovičovci : Vita Food School

 
 
 
duse.jpg
 
 

Na tejto stránočke nájdete kontakty na všetky naše spriaznené duše, s ktorými nás spája porozumenie, či súznenie v tvorivosti. U týchto ľudkov i organizácií smelo hľadajte svoje odpovede na otázky, či sprievodcovskú radu na vašej ceste za splnením vašich snov.
 

 
 
Niekedy je samotná cesta cieľom

Ak ste čítavali naše riadky na Facebooku, riadky týchto ľudkov vám budú známe. Možno viac a možno menej.

Táto stránka je venovaná našim spriazneným dušičkám. Tu nájdete profily ľudkov, ktorí sa rozhodli  či už občas, alebo pravidelne zdieľať s vami veci z vlastnej skúsenosti, života, či prítomného okamihu. Sú to ľudia, ktorí sa v čase, keď sa pohrúžite do čítania stránok tohto portálu na chvíľu stanú sprievodcami na tej vašej cestičke životom a budú vám čítať svoj príbeh s rovnakou oddanou zanietenosťou, s akou to robievali vaši rodičia, keď ste boli ešte deťmi. V čase, keď rozprávky boli prirodzenou súčasťou vášho detského sveta a taktiež krajinou, kde zázraky mali svoje miesto.

 

Tieto príbehy ich rukou napísal sám život a každý z vás si v nich nájdete to, čo vás na tej vašej cestičke niekam posunie, možno prehovorí k vašej duši, alebo nájdete vďaka nim odpoveď na svoje vnútorné otázky. 

 

Dovoľte mi preto prestaviť vám tých, čo sa na túto púť s vami podujali s lampášikom v ruke:

 

 
 

Natálka, Valika a Edo Polakovičovci : Vita Food School

 

 

Sme celkom obyčajná - neobyčajná rodinka, ktorá žije v obyčajnom - neobyčajným svete. Rozhodli sme sa prinášať radosť, učiť, viesť a edukovať k vedomému a zdravému a hlavne štastnému životnému štýlu...a popritom aj baviť ľudí jedlom a inšpirovať k vytváraniu vzťahu k nemu ! Nášim zámerom nie je extrémizmu v stravovaní a nie sme zástancami prudkých zmien a mnohokrát na úrovní pokusov, zasahovať do životov ľudí.

Náš prístup je ľudí motivovať a poradiť im, ak našu pomoc žiadajú. Vravíme: "Robte veci postupne, jedzte inak a počúvajte vlastné telo a vôbec sa neochudobňujte o žiadné možnosti v stravovaní. Počúvajte sa a stravuje sa vedome, odpoveďou Vám bude Vaše zdravie :-) My sami sme rozdielni a možno aj práve preto sa veľmi dobre dopĺňame a inšpirujeme navzájom. Výsledkom je naša dcérka, ktorá nám prináša nový vietor do plachiet, otvára mnoho nových dverí a sŕdc a učí nás rozkľúčovať informácie, ktoré sú tu od nepamäti a predsa sa na nich viac ako často zabúda. Naše "čary" spočívajú práve v tom - nájsť a pestovať si hodnoty, ktoré sú celkom prirodzené, no v behu našich životov a udalostí akosi vymizli. S pokorou a vďačnosťou tak realizujeme zázraky zdravia, lásky, spokojnosti. Nezažili ste? Pomôžeme priviesť ich aj k vám. Spočívajú v množstve každodenných zázrakov. Objavte ich aj vy sami v sebe !

 Prinášame Vám informácie, rady a praktické prístupy a keďže nám záleží na "zdravo-šťastí" slovenskej populácie, ponúkame Vám aj kvalitné potraviny, ktorých pôvod poznáme a kvalitu sme sami na sebe overili !

  Vita Food School - rod. Polakovičová