Janka Timková

 
 
 
duse.jpg
 
 

Na tejto stránočke nájdete kontakty na všetky naše spriaznené duše, s ktorými nás spája porozumenie, či súznenie v tvorivosti. U týchto ľudkov i organizácií smelo hľadajte svoje odpovede na otázky, či sprievodcovskú radu na vašej ceste za splnením vašich snov.
 

 
 
Niekedy je samotná cesta cieľom

Ak ste čítavali naše riadky na Facebooku, riadky týchto ľudkov vám budú známe. Možno viac a možno menej.

Táto stránka je venovaná našim spriazneným dušičkám. Tu nájdete profily ľudkov, ktorí sa rozhodli  či už občas, alebo pravidelne zdieľať s vami veci z vlastnej skúsenosti, života, či prítomného okamihu. Sú to ľudia, ktorí sa v čase, keď sa pohrúžite do čítania stránok tohto portálu na chvíľu stanú sprievodcami na tej vašej cestičke životom a budú vám čítať svoj príbeh s rovnakou oddanou zanietenosťou, s akou to robievali vaši rodičia, keď ste boli ešte deťmi. V čase, keď rozprávky boli prirodzenou súčasťou vášho detského sveta a taktiež krajinou, kde zázraky mali svoje miesto.

 

Tieto príbehy ich rukou napísal sám život a každý z vás si v nich nájdete to, čo vás na tej vašej cestičke niekam posunie, možno prehovorí k vašej duši, alebo nájdete vďaka nim odpoveď na svoje vnútorné otázky. 

 

Dovoľte mi preto prestaviť vám tých, čo sa na túto púť s vami podujali s lampášikom v ruke:

 

 
 

Janka Timková

Ing. Janka Timková, poradca a konzultant Feng Šuej, Košice

K Feng Šuej ma niekedy  v roku 2004 priviedla náhoda, ale náhody neexistujú J. Cielene som vyhľadávala možnosti vzdelávať sa v tejto úžasnej a pre nás neprebádanej oblasti. Neklamala som seba ani iných, že je to vo mne už od detstva, že mám nadprirodzené schopnosti, ale veľmi som túžila dozvedieť sa ako to všetko funguje.    

Po rokoch intenzívneho štúdia môžem smelo povedať, že to pre mňa nikdy neskončí, práve naopak. K feng šuej postupne pribudla aj tradičná čínska astrológia, i-ťing ... a spolu s certifikátmi pribudli aj osobné skúsenosti. Mám z toho radosť a teším sa spolu s ľuďmi, ktorým pomáham.     

Venujem sa poradenstvu, analýzam a nápravným opatreniam, podľa metód tradičného feng šuej v oblasti bývania, pracovných alebo verejných priestorov. Pomocou Feng Šuej pomáham hľadať riešenia v rôznych životných situáciách.

Kontakt:

[email protected]

0918396108