František Lehocký - zdravý dom

 
 
 
duse.jpg
 
 

Na tejto stránočke nájdete kontakty na všetky naše spriaznené duše, s ktorými nás spája porozumenie, či súznenie v tvorivosti. U týchto ľudkov i organizácií smelo hľadajte svoje odpovede na otázky, či sprievodcovskú radu na vašej ceste za splnením vašich snov.
 

 
 
Niekedy je samotná cesta cieľom

Ak ste čítavali naše riadky na Facebooku, riadky týchto ľudkov vám budú známe. Možno viac a možno menej.

Táto stránka je venovaná našim spriazneným dušičkám. Tu nájdete profily ľudkov, ktorí sa rozhodli  či už občas, alebo pravidelne zdieľať s vami veci z vlastnej skúsenosti, života, či prítomného okamihu. Sú to ľudia, ktorí sa v čase, keď sa pohrúžite do čítania stránok tohto portálu na chvíľu stanú sprievodcami na tej vašej cestičke životom a budú vám čítať svoj príbeh s rovnakou oddanou zanietenosťou, s akou to robievali vaši rodičia, keď ste boli ešte deťmi. V čase, keď rozprávky boli prirodzenou súčasťou vášho detského sveta a taktiež krajinou, kde zázraky mali svoje miesto.

 

Tieto príbehy ich rukou napísal sám život a každý z vás si v nich nájdete to, čo vás na tej vašej cestičke niekam posunie, možno prehovorí k vašej duši, alebo nájdete vďaka nim odpoveď na svoje vnútorné otázky. 

 

Dovoľte mi preto prestaviť vám tých, čo sa na túto púť s vami podujali s lampášikom v ruke:

 

 
 

František Lehocký - zdravý dom

František Lehocký - architekt

 

"Zdravý dom je “hľadanie” ideálnych riešení pre rodinné domy. Som architekt stále nespokojný s bežným štandardom. Aj ja si snívam svoj sen o ideálnom dome pre svoju rodinu. Preto neustále študujem a vylepšujem, aby boli domy dokonalé. Špecializujeme sa s kolegami na projekty rodinných domov s čo najnižšou spotrebou energie a príjemnými na užívanie. Čiže nízkoenergetické a pasívne rodinné domy s dôrazom na kvalitné a zdraviu neškodné riešenia.
 

Svojimi skúsenosťami pomáhame každému, komu záleží na kvalitnom bývaní. Pomáham ľuďom  písaním článkov a bezplatných E-book na blogu - zdravý dom.

 

Kontakt:

Fero Lehocký
[email protected]
www.zdravydom.sk