Catherine - naša šikovná foodblogerka

 
 
 
duse.jpg
 
 

Na tejto stránočke nájdete kontakty na všetky naše spriaznené duše, s ktorými nás spája porozumenie, či súznenie v tvorivosti. U týchto ľudkov i organizácií smelo hľadajte svoje odpovede na otázky, či sprievodcovskú radu na vašej ceste za splnením vašich snov.
 

 
 
Niekedy je samotná cesta cieľom

Ak ste čítavali naše riadky na Facebooku, riadky týchto ľudkov vám budú známe. Možno viac a možno menej.

Táto stránka je venovaná našim spriazneným dušičkám. Tu nájdete profily ľudkov, ktorí sa rozhodli  či už občas, alebo pravidelne zdieľať s vami veci z vlastnej skúsenosti, života, či prítomného okamihu. Sú to ľudia, ktorí sa v čase, keď sa pohrúžite do čítania stránok tohto portálu na chvíľu stanú sprievodcami na tej vašej cestičke životom a budú vám čítať svoj príbeh s rovnakou oddanou zanietenosťou, s akou to robievali vaši rodičia, keď ste boli ešte deťmi. V čase, keď rozprávky boli prirodzenou súčasťou vášho detského sveta a taktiež krajinou, kde zázraky mali svoje miesto.

 

Tieto príbehy ich rukou napísal sám život a každý z vás si v nich nájdete to, čo vás na tej vašej cestičke niekam posunie, možno prehovorí k vašej duši, alebo nájdete vďaka nim odpoveď na svoje vnútorné otázky. 

 

Dovoľte mi preto prestaviť vám tých, čo sa na túto púť s vami podujali s lampášikom v ruke:

 

 
 

Catherine - naša šikovná foodblogerka

Catherine - Katka Veselská

naša foodblogerka

 

Ak chcete vedieť, ako chutí naša kuchyňa, resp. to, čo naša špajza k dispozícii má, sledujte kroky Catherine - našej foodblogerky. Táto bytôstka s neskutočne šikovnými rukami a tvorivosťou vás bude sprevádzať svetom zelených potravín, ktoré sú u nás dostupné.

Táto šikovná tvorivá osôbka, maminka 2 detičiek má bohaté skúsenosti s celiakiou, k čomu ju doviedol život sám. Jej ruky darovali život mnohým zázrakom v podobe kvetín, tortičiek a nakoľko je jej zvedavosť i tvorivosť veľká, rada skúša niečo nové a chutné zároveň.

Tešíme sa na tvorenie s vami spolu s Catherine. Objavujte svet čistých potravín.

Nejaké otázky? Sem s nimi! 

[email protected]