Lenaras

 
 
 
duse.jpg
 
 

Na tejto stránočke nájdete kontakty na všetky naše spriaznené duše, s ktorými nás spája porozumenie, či súznenie v tvorivosti. U týchto ľudkov i organizácií smelo hľadajte svoje odpovede na otázky, či sprievodcovskú radu na vašej ceste za splnením vašich snov.
 

 
 
Niekedy je samotná cesta cieľom

Ak ste čítavali naše riadky na Facebooku, riadky týchto ľudkov vám budú známe. Možno viac a možno menej.

Táto stránka je venovaná našim spriazneným dušičkám. Tu nájdete profily ľudkov, ktorí sa rozhodli  či už občas, alebo pravidelne zdieľať s vami veci z vlastnej skúsenosti, života, či prítomného okamihu. Sú to ľudia, ktorí sa v čase, keď sa pohrúžite do čítania stránok tohto portálu na chvíľu stanú sprievodcami na tej vašej cestičke životom a budú vám čítať svoj príbeh s rovnakou oddanou zanietenosťou, s akou to robievali vaši rodičia, keď ste boli ešte deťmi. V čase, keď rozprávky boli prirodzenou súčasťou vášho detského sveta a taktiež krajinou, kde zázraky mali svoje miesto.

 

Tieto príbehy ich rukou napísal sám život a každý z vás si v nich nájdete to, čo vás na tej vašej cestičke niekam posunie, možno prehovorí k vašej duši, alebo nájdete vďaka nim odpoveď na svoje vnútorné otázky. 

 

Dovoľte mi preto prestaviť vám tých, čo sa na túto púť s vami podujali s lampášikom v ruke:

 

 
 

Lenaras

Volajú ma LENARAS – VÍŤAZSTVO s požehnaním kabaly i hviezd. Sprevádzam tých, ktorí v súkromí a tichom hovore ako za starých delfských čias prichádzajú si ku mne po radu, najmä v tomto čase očisty, ktorú tento čas priniesol.  Pevné vzťahy, peniaze, plány obchodné i súkromné, problémy siahajúce na existenciu človeka i postoj k životu a hľadanie cieľa sú tými najsilnejšími 5P, čo dnešnú dušu ľudí trápi. Sprevádzam tých, čo v dnešnej dobe majú stále odvahu tvoriť a podnikať tak, aby ich projekt, či obchodný plán mal naplnenie. Nahliadame spoločne do podmienok a okolností, ako sa situácia v profesionálnom i súkromnom živote vyvíja a kde sú ktoré úskalia, čomu sa vyvarovať. Som majákom mnohých tých, čo v búrlivých nepokojných vodách i neprajnosti a konkurenčnom boji chcú za každú cenu obstáť a odpovedať na otázku: Ako sa máš? – „Skvele, darí sa mi výborne“ a je to pravdou.

Kto som: psycho-energo-sugestológ a liečiteľka s dlhoročnou praxou (20 rokov) uvádzaná v knihe „Liečiteľov sa netreba báť“ (str. 40).

Opieram sa o princípy zákonov podvedomia a úspechu, učím ľudí  s týmito kódmi pracovať, sprevádzam ich až do cieľa. Pripravujem kabalistický výpočet mena tak, aby jeho vibrácie prinášali nositeľovi to, čo od života očakáva, energeticky dopĺňam auru aj oslabené orgány. Do práce zapájam feng šuej, očistu tela aj duše, objektov, osobných predmetov. Po celý svoj život som bola realistka s triezvym pohľadom na svet. Dar liečiteľstva sa u mňa prejavil pred viac ako 20-timi rokmi počas ťažkej choroby. Ak je to potrebné, odstraňujem aj bloky na fyzickej a psychickej úrovni. Venujem sa liečiteľstvu aj na diaľku. Diagnostikujem jasnovidne, jasnocitne aj pomocou kyvadla. Liečim aj pomocou fytoterapie, akupresúrou, aj reflexnou terapiou chodidiel (túto aj učím). Spolupracujem s vyšším JA, anjelmi, archanjelmi a s duchovnými majstrami.

Ak som pre Vás tá pravá, kontaktujte ma. Vaša duša odpoveď pozná.

0940 343 662

[email protected]

(skype: vaslenaras)