HAPPYLIFE: výroba * veľkoobchod * e-shop * distribúcia * poradenstvo

 
 
 
happylife-banner-na-fb.jpg
 
 

Viete o tom, že sme celosvetový unikát?

Týmto určite: máme najmladší manažment na svete smiley

Neveríte? Presvedčte sa sami. Najvyšším a najkompetentnejším manažmentom firmy u nás nie je nik iný, ako tí najmenší a najmúdrejší pomocníci: NAŠE DETI. Niektorí vravia, že sú krištálovo-dúhoví. Všetko vidia, vedia, počujú, vnímajú. Žiadna manipulácia, lož, či pokus o niečo sebecké pred nimi neobstojí. Sú takí už od narodenia. Spolu s nami absolvujú všetky pracovné rokovania a výberové konania. Dosť hlasno dávajú najavo rovnako svoje sympatie i antipatie a to hlasným plačom, alebo usadením sa na nohách. Každý u nich vie, na čom u nás je a kto im ako "svieti".

Pracovná doba je u nás stanovená flexibilne. Sami nám dovolia pracovať iba vtedy, keď je na to najvhodnejší čas a ich otázky sú plne zodpovedané: čo, prečo a načo ideme tvoriť.

Otázka kvality, čistoty a chute našich výtvorov je u nás tiež sledovaná a meraná veľmi dôsledne: čo im chutí jedia neustále a čo ich chuťové poháriky neuchváti, je odsúdené na zánik. Skutočnosť, že radi  jedia vám potvrdia aj učiteľky v škôlke. Neraz im musia naložiť "veľkáčske" porcie.

Ako je to u nás s odmenou? Každý deň ďakujeme Matke Zemi i Stvoriteľovi  za tento náš dar v podobe tých malých veľkých človiečikov, za ich pohladenie, múdre otázky, pritúlenie, aj to, keď sa vám uprene pozerajú do očí : "Ľúbim ťa, neboj, bude dobre."

A aké boli naše začiatky? Veru, pobavíte sa. Za všetkým hľadajte predovšetkým čokoládu. A nie hocijakú! Ale živú ...

Mnohí z vás sa nás s údivom pýtajú: "Ako ste sa dostali k výrobe?" S úsmevom na tvári vám odpovieme:  "Veru, je to dlhý príbeh". Ak máte chuť si ho vypočuť, ponorte sa do nasledujúcich slov:

Celý článok...