Ako u nás nakupovať

 
 
 

 

Milí HAPPYLIFE ľudkovia, práve ste nakukli do našej špajze: HAPPYLIFE shopu.

 

Porozhliadnite sa pozorne, aby ste sa tu čoskoro orientovali ľahko ako doma vo vlastnej špajzi. Všimnite si, čo vám ponúkajú jednotlivé police s tovarom, rozdelené do prehľadných kategórií. Nájdete tu všeličo z radu zelených potravín. A nielen to. Nájdete tu všetko to, čo sa u nás doma často používa.  Naľavo potrava pre telo, napravo čosi pre dušu. Radi sa s vami o to všetko podelíme a pripojíme k tomu pár rád a postrehov, ako jednotlivé produkty vo vašej kuchyni použiť, či už od nás, alebo našich prispievateľov, s ktorými tvoríme každý deň: pre vás.

 

Predtým, než sa rozhodnete nakupovať: preštudujte si prosím "pravidlá fungovania", ktoré u nás platia. Vyhnete sa týmto krokom prípadným nedorozumeniam. Veríme však, že vaša prechádzka našou špajzou bude pre vás skôr príjemným prekvapením, než sklamaním a pravidlá fungovania, čo kde ako hľadať u nás v špajzi budú pre vás skôr prirodzené.

 

Keď už budete dostatočne informovaní o fungovaní nášho internetového obchodu, prípadne ste už naším stálym hosťom, odporúčame vám vždy pred nákupom nakuknúť do regálu Najnovšie zľavy pre vásJe fajn vedieť. že sa vám snažíme sprístupňovať to, čo sami doma používame, prípadne v ateliéri - zelenej kuchyni pre vás vyrábame za ľudské ceny bez preháňania, či zdierania. Sme za čisté transparentné pravidlá obchodu, hoc pre túto dobu nie veľmi typické gesto, ale z nášho pohľadu  potrebné i správne: vy aj my si to predsa zaslúžime. Dôvera za dôveru.

 

Zľavy u nás nájdete na čisté potraviny v podstate na každý deň v týždni a preto sa tešíme, že sa k vám bio raw bezlepkové i tradičné produkty môžu dostať do vašich špajzí bez väčších problémov, či nárokov na váš peniažkový mešec - ak budete mať o tovar úprimný záujem. Sme tu pre vás.

 

Ak ste si už pohodlne sadli k počítaču, či telefónu vo vašom kresle, či ste v práci a máte chuť prejsť sa po našej špajzi, kliknite na obrázok , alebo prejdite do menu vľavo, určeného pre potravu tela do regálu HAPPYLIFE shop. Ak by ste niečo potrebovali, jednoducho ZAZVOŇTE

 

 

Nenechajte sa rušiť, želáme vám príjemný nákup a pohodu v duši.

 

 

P.S. : Radi by sme vás informovali, že každým vašim nákupom na v našej špajzi pomáhate tým najdôležitejším ľuďom na svete a tak zraniteľným: deťom. Každým nákupom v HAPPYLIFE shope darujete symbolický 1 cent asociácii MISSING CHILDREN SLOVAKIA.

 
 

Ako u nás nakupovať

Sme si vedomí,  že 99% z vás nie je na internete po prvý krát v živote. Ak by aj áno, nevadí, určite si u nás poradíte ľahko. Náš internetový obchod je riešený tak, aby sa v ňom človek zorientoval ľahko a intuitívne: vľavo nájdete potravu pre telo, vpravo pre dušu smiley.

Poďme si spoločne prejsť si zopár podstatných vecí ohľadom  nakupovania v našom  internetovom obchode HAPPYLIFE shop, prevádzkovaný na tomto portáli.

Tvorcom a prevádzkovateľom HAPPYLIFE shopu na stránke mrfoxss.com je spoločnosť HAPPYLIFE  s. r. o., so sídlom v Bratislave, Pluhová 10/A, IČO: 44 728 735, IČ DPH: SK 20 2281 9645.

Naša spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I., oddiel Sro, vložka č. 58059/B.

HAPPYLIFE shop dodáva objednaný tovar:

  •  konečným spotrebiteľom (každej fyzickej osobe, ktorá nákup vykonáva cez internet)
  • veľkoobchodným odberateľom (biopotravinám, centrám zdravia, lekárňam, kaviarňam, reštauráciám, čajovniam, SZČO...) V prípade, že máte záujem zanechať štandardný model objednávania pre svoju prevádzku cez objednávkový formulár a chcete si tovar objednávať v e-shope, kontaktujte nás. 

Pravidlá nakupovania v našom HAPPYLIFE shope, obchodné i dodacie podmienky   sú priebežne aktualizované na základe zmien slovenskej legislatívy, ako aj na základe usmernení spoločnosti NAKUPUJ BEZPEČNE (www.nakupujbezpečne.sk), ktorý práve audit na našom e-shope vykonáva.

Posledné úpravy našich obchodných podmienok boli zapracované v zmysle platnej právnej úpravy, t.j. aj zákonov č. 102/2014 Z.z. a 106/2014 Z.z.

Pri objednávaní tovaru v HAPPYLIFE shope myslite na to, že:

  • V rámci územia Slovenska je minimálna hodnota objednaného tovaru (bez poštovného a balného) na adresu doručenia stanovená na 11 €. 
  • Mimo územia Slovenska je minimálna hodnota objednaného tovaru (bez poštovného a balného) na adresu stanovená na 44 €. Je potrebné tiež počítať s vyššími nákladmi na dopravu. Upozornenie: v tomto prípade nie je možný odber na dobierku. Ak by ste sa rozhodli pre objednávanie touto cestou, odporúčame vám pozrieť si dodacie poplatky Slovenskej pošty, alebo UPS. Týmito spôsobmi vám môže byť doručený tovar do zahraničia.

Office HAPPYLIFE shopu je vám k dispozícii pre vybavovanie objednávok v pracovných dňoch od 9:00 do 12:00, 13:0016:00. Ak potrebujete niečo riešiť v čase obedňajšej pauzy, alebo víkend, napíšte nám na uvedené kontakty na stránke.

Ak ste, prípadne chcete byť našim veľkoobchodným klientom, preštudujte si veľkoobchodné podmienky našej spolupráce.

Ak nakupujete v našej špajzi z pohodlia domova, či priamym odberom, ste naším maloobchodným klientom a platia pre vás maloobchodné podmienky našej spolupráce.
 
Informácie o vás chránime v súlade s platným Zákonom o ochrane osobných údajov.
 
Na tomto mieste nájdete rýchlomanuál o práci s naším HAPPYLIFE shopom: 
 
Plníme si našu povinnosť z titulu inštitúcie, pracujúcej čiastočne s osobnými údajmi, poskytnutými pre umožnenie obchodného vzťahu, preto pripájame k nahliadnutiu naše Prehlásenie o ochrane osobných údajov.
 
Prajeme vám príjemné nakupovanie v našej špajzi v pohodlí vášho domova.

Váš HAPPYLIFE